Zuzana: Prišla som domov a čítam a čítam. Milujem knihy. Ďakujem, krásne, zaujímavé a poučné. Veľmi pekne napísané. Blahoželám a ďakujem. 

Knižka ktorú čoskoro zoderieme, lebo je napísaná človekom ktorý vie a hlavne chápe. Ešte raz ďakujem.

Eva: Velmi potrebná kniha. Lidi chodí do hor naki jlkdyby sli do mesta. Bez přídavného oblecení, plastenky, v platenych teniskach. To je uroven. Diky

Katarína: Kniha je už prečítaná, nedalo sa prestať pri prvých stránkach. Môžem iba odporučiť.

Adriana: Predvčerom som objednala, dnes prišla, prečítanáááá!!! Pochutnala som si, výborná knižka, len tak ďalej!!!

Martina: Taaaaaakže... Knižka je dočítaná aj v BA... Jeden by ani neveril, akí sú ľudia nezodpovední, šialení...keď sa chystajú na hory... Perfektne opísaná ľudská blbosť, strach, bezmocnosť, smútok aj šťastie... všetci prvohorali by si mali prečítať aspoň prvých 50 strán tejto knižky. Klobúk dolu a dúfam, že sa už minimálne ceruzkou píše Denník písaný horami 2.

Jakub: Ľahké, pútavé čítanie, dobre napísané a veľa krát pre mňa situácie, kde som sa našiel... Ďakujem krásne za čitateľský zážitok a teším sa na pokračovanie.

 Nepodpísaný čitateľ: Veľmi záslužný počin! Gratulujem a teším sa!:) ...úryvky z knihy ma aj rozosmiali, ale aj slzička ukápla... máte skvelý štýl, len tak ďalej! Držím palce!

Nepodpísaný čitateľ: Vynikajúce čítanie. Pre obyčajných horalov i ľudí, pre ktorých sú hory veľká neznáma. Publikáciu som zhltol za jeden večer. 

Múdre a poučné zamyslenia pre nás všetkých. Ďakujem a držím palce.

Zuzana: Knižku vrelo odporúčam, čítala som ju ešte za horúca a jedným dychom.

Vladimír Donner: Denník písaný horami som prečítal na jeden hlt. Teraz sa tak trochu hanbím, že som Vás vyše 10 rokov otravoval novinárskymi otázkami, pričom v horách sa odohrávali tragédie. Vďaka Vám som o kúsok viac pochopil prácu operátora/ky HZS. A ešte viac mi je ľúto, že tie správy, ktoré som popísal o záchrane ľudských životov v horách, boli len odvarom skutočností. Pekný počin! Držte sa a nech bude čo najskôr Denník II.